קבלו 4 טיפים לארגון קל של מסיבת יום ההולדת של הילד

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!

הורים רבים מוצאים את עצמם חסרי אונים לנוכח תאריך יום ההולדת הקרב של ילדם. שכן, תאריך זה מביא עמו חשש גדול. הרי אף אחד לא לימד אותנו איך מארגנים מסיבת יום הולדת? מאיפה צריך להתחיל? ומה חשוב לדעת? מדריך זה עולה לאתר, כדי להציג בפניכם את 4 הטיפים שיקלו עליכם לאורך הדרך. הישארו כאן ותדעו מה עליכם לעשות בכל רגע נתון.

 

טיפ מספר 1 – תבדקו אם יש ילד מהגן או בית הספר שחוגג בתאריך קרוב

בחרנו לפתוח את המדריך בטיפ שיקל על הארגון של מסיבת יום ההולדת באופן ניכר. נמליץ לכם לפנות להורי החברים מהגן או בית הספר (באמצעות קבוצת הוואצאפ הכיתתית) ולבדוק אם יש ילד או ילדה שצפויים לציין יום הולדת בקרוב. שכן, תוכלו לאחד כוחות ולחגוג יחד עם ילד נוסף. יישום טיפ זה יקל בכל הנוגע להפקה עצמה, משום שיהיה עוד מבוגר אחראי שיחלוק אתכם את הארגונים ויסייע בתפעול האירוע.

מסיבת יום הולדת לילד

טיפ מספר 2 – תבחרו מפעיל שמתאים לגילאי הילדים

יש הורים שתרים אחר הפעלה ליום הולדת בהתאם לבקשתו של הילד. שכן, הילדים שלנו מכירים את המפעילים יותר טוב מאתנו. אך אלה לא תמיד יודעים להבחין אם מדובר במפעיל שתואם לגילם. לכן, נמליץ לערוך בירור אודות המפעיל ולוודא שיש לו תכנים שמתאימים לשכבת הגיל שצפויה להגיע לחגיגה. שימו לב, ניתן לקבל פרטים בנושא תוך יצירת קשר טלפוני עם המפעיל או באמצעות קריאת ביקורות שנכתבו אודותיו ברחבי הרשת.

 

טיפ מספר 3 – תשאירו את המצרכים במזווה ותקנו עוגה מוכנה

תעשו לעצמכם טובה ותימנעו מהכנת עוגה מעוצבת באופן עצמאי, פשוט כי אינכם מומחים בתחום. ניסיון שכזה עלול לגרום לעוגמת נפש ולהותיר אתכם ללא עוגה ביום החגיגה. נמליץ להזמין מראש עוגת יום הולדת מעוצבת ופשוטה שכוללת הדפסת ציור או תמונה על דף סוכר.

 

טיפ מספר 4 – תכינו שקיות מתנה

סביר להניח שהילד שלכם חזר ממסיבות יום הולדת עם שקיות מתנה לאחרונה. שכן, מדובר בחלק בלתי נפרד מימי הולדת של ילדים צעירים. חשוב שתכירו בעובדה זו, משום שהיא מחייבת אתכם לעמוד בסטנדרט הבסיסי. כלומר, תצטרכו להכין מראש שקיות מתנה לכל הילדים שיכילו את הפריטים הבאים:

  • סוכריה על מקל
  • חטיף מלוח
  • סוכריות גומי ועוד

שימו לב, כדאי להחזיק בצד 4 – 5 שקיות מתנה נוספות, למקרה שילד יאבד את השקית שלו או שזו תתגלה כפגומה.

 

השורה התחתונה – אפשר להתחיל בחגיגות!

עד כאן 4 הטיפים שיאפשרו לכם לארגן את מסיבת יום ההולדת של הילד בקלות. בשלב זה יש בידיכם את האינפורמציה שתוביל לחגיגה מושלמת, כך שנותר לכם רק ליישם את הנאמר לעיל ולשלוח הזמנות לכל הילדים. נאחל בהזדמנות זו שתמיד תשכילו לקרוא מדריכים שיקנו לכם את המידע הדרוש בעת הצורך.

לקנות עוגה מוכנה

כתבות נוספות
שאולי תאהבו