אתם מתקשים להעסיק את הילדים? הכירו 4 אטרקציות שיפתרו לכם את הבעיה

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!

הורים רבים מחפשים בנרות אחר דרכים שונות ויצירתיות להעסיק את הילדים שלהם. אומנם הדבר בולט במיוחד בתקופת החופש, אך גם בחיי היומיום חשוב למצוא תעסוקה איכותית לילדים. רוב הילדים מבלים חלק ניכר מזמנם מול הטלוויזיה, המחשב, הטאבלט או הסמארטפון, לכן חשוב לספק להם אלטרנטיבה טובה יותר. במאמר זה נספק לכם מספר רעיונות לאטרקציות מיוחדות, שכל ילד ישמח לקחת בהן חלק. אטרקציות אלו יכולות לשמש אתכם בחופשים, בשבתות, אחרי הצהריים באמצע השבוע או כמובן להוות חלק מאירוע יום הולדת או כל אירוע משמח אחר.

 

4 אטרקציות מיוחדות להעסקת הילדים

  1. ערכות יצירה לילדות מדובר על ערכות מוכנות המספקות מספר שעות של כיף והנאה. כל ילדה תשמח לקבל ערכה מסוג זה, על מנת להעביר את הזמן הפנוי שלה בצורה מהנה ומספקת יותר. ערכות אלו מכילות את כל הרכיבים הנדרשים כדי ליצור תוצר מסוים, החל מערכה ייחודית להכנת סבונים ועד לערכה לעיצוב תיק, ערכה להכנת לוכד חלומות או ערכה לעיצוב חולצה. כמובן שהערכה מגיעה עם סרטון הסבר מפורט ופשוט להבנה, טיפים חשובים ואפילו משחק העצמה, שיעצים את החוויה של הילדות מהאטרקציה הנבחרת.
  2. הכנת יצירה מהטבע – אומנם רוב האנשים לא נותנים על כך את הדעת, אך למעשה הטבע סובב אותנו גם בסביבה העירונית. אתם מוזמנים לצאת מהבית עם הילדים ולגלות מחדש את הטבע שמהווה חלק חשוב וחיוני במרקם החיים. ניתן ללכת עם הילדים לחוף הים, לפארק או לחורשה הסמוכה, כדי לאסוף חומרים שונים ליצירה. ניתן לאסוף צדפים, ענפים, אצטרובלים ואבנים חלקות, כדי להשתמש בהם במגוון רחב של דרכים שונות. למשל, אבנים חלקות יכולות לשמש אתכם לצביעה וציור של חיות חמודות, בעוד שצדפים ואצטרובלים יכולים לשמש ליצירת מובייל שיזכיר את החוויה המיוחדת מהיום הזה.
  3. השתמשו במסכים לטובתכם – אומנם רוב ההורים מנסים להרחיק את הילדים מהמסכים, אך ניתן להשתמש בהם גם בצורה חיובית יותר. תנו לילדים שלכם משימה, שתצריך מהם למידה עצמית והכנה של מצגת. לאחר ארוחת הערב, הילדים יוכלו להציג את המצגת לפני כל המשפחה, על מנת להציג את הנושא הנלמד. מדובר על דרך נפלאה ליצור חוויה משפחתית מהנה ולתרגל מיומנויות חשובות.
  4. פיסול בחול – אומנם לא כולם גרים ליד הים, אך אם יש לכם מזל, קחו את הילדים לים. תהנו מיום כיף מחוץ לבית, שיוקדש לפיסול בחול. ניתן לפסל בתים, אנשים, עצים או כל דבר אחר שתרצו, כך שלבסוף תיווצר גלריה על שפת הים מכל היצירות שלכם. כמובן שמי שגר ליד יער או חורשה, יכול לנסות לפסל באדמה.

4 אטרקציות מיוחדות להעסקת הילדים

אטרקציות מיוחדות שילדים אוהבים – שורה תחתונה

כל ילד ישמח להעביר את הזמן הפנוי שלו באטרקציה מיוחדת ומעניינת, לכן חשוב לספק לו את האלטרנטיבות השונות.

אתם מתקשים להעסיק את הילדים הכירו 4 אטרקציות שיפתרו לכם את הבעיה

כתבות נוספות
שאולי תאהבו