3 שימושים לגריל הנייד

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!

מדינת ישראל ידועה בחילוקי הדעות הרבים השוררים בתוכv, אך בין הדברים הבודדים המשותפים לכולם נמצאת האהבה למנגל. האהבה הגדולה למנגל הולידה שדרוגים רבים כך שלא יהיה מקום או זמן בו לא ניתן להדליק את הפחמים ולצלות את המזון האהוב.

אחד מהשדרוגים הבולטים של התקופה האחרונה הוא הגריל הנייד. מה זה גריל נייד? בשביל מה צריכים אותו? ריכזנו עבורכם 3 שימושים אפשריים לגריל הנייד.

 

מה זה גריל נייד?

כשמדברים על גרילים ניידים, נוחות היא שם המשחק. כאמור, האהבה הגדולה ל- "על האש" הולידה צורך לייצר מוצר שיצליח ליצור את חוויות המנגל השלמה והאיכותית גם במצבים מחוץ לגבולות הגינה.

בעבר, כדי לספק את הצורך הזה, נעשה שימוש במנגלים הישנים שכולנו זוכרים – מרובע קטן ומתנדנד מנירוסטה עליו מונחת רשת צלייה חלודה. היום, הגרילים הניידים החדשים מצליחים לספק חווית צלייה איכותית, נקייה ונוחה.

 

גריל נייד – פחמים או גז?

חובבי הגריל המושבעים מתחלקים לשתי אסכולות מרכזיות – גריל פחמים וגריל גז. באופן טבעי, לכל אחד מהמוצרים יש יתרונות וחסרונות, אלו שלא מוכנים לוותר על גריל פחמים טוענים שאין תחליף לטעם המעושן שרק הפחמים יודעים לייצר, מנגד אסכולת הגז לא מוכנה להתפשר על הנוחות ומהירות שהגז יכול לספק. בכל מקרה, כשזה מגיע לגריל נייד, אפשר לבחור בכל אחת מהאפשרויות לפי טעמכם ונוחותכם.

 

3 שימושים אפשריים לגריל הנייד

כדי להמחיש עד כמה הגריל הנייד הוא שימושי, ריכזנו עבורכם 3 שימושים אפשריים לגריל הנייד:

 

  • שימוש ביתי

בראש ובראשונה, הגריל הנייד יכול לשמש כגריל ביתי מן המניין. במקרים רבים, חובבי מנגלים מושבעים חווים מוגבלות מבחינת שטח בביתם, כך שקשה לאכסן גריל מובנה וגדול. במקרה כזה, ניתן להשתמש בגריל נייד ולהשתמש בו במרפסת. מבחינת איכות המזון, התוצר לא ייפול ברמת האיכות מכל גריל אחר. באופן הזה, גם מי שלא מחזיק ברשותו גינה ענקית, יוכל להנות מברביקיו מושלם.

 

  • שימוש בטיולים

הגריל הנייד, כשמו כמו הוא, נייד וקומפקטי. באופן הזה, גריל נייד הוא פתרון מושלם עבור ארוחת שטח איכותית בטיול משפחתי או טיול עם החברים. כמו כן, הגרילים הניידים החדשניים מתהדרים בידית אחיזה נוחה למדי, כך שניתן לשאת את הגריל בקלות רבה. בנוסף, גודלו מאפשר להכניס אותו לרכב בלי בעיה ובלי לבזבז מקום רב.

 

  • גריל לעזרת חבר

היתרון הגדול ביותר של הגריל הוא הנייד הוא שתוכלו להנות מברביקיו איכותי גם מחוץ לגבולות ביתכם. כלומר, במידה ונמאס לכם לארח ואחד מהחברים מתנדב לכך, תוכלו להביא איתכם את הגריל הנייד וכך לא תצטרכו להתפשר על ארוחה איכותית גם אם הוא לא מחזיק במנגל בעצמו.

 

לסיכום – הפתרון המושלם לאוהבי מנגל

אם אתם לא רוצים לצמצם את גבולות השימוש במנגל לביתכם בלבד, גריל נייד הוא הפתרון המושלם בשבילכם. במחיר לא יקר ביחס לחלופות האחרות תוכלו להשאיר את אופציית ה – "על האש" פתוחה עבורכם תמיד. בתאבון!

גרילים ניידים

כתבות נוספות
שאולי תאהבו