3 רעיונות יצירתיים לעצירות מגניבות בדרך לטיול

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!

החלטתם לנסוע לטיול עם כל המשפחה? מעוניינים לערוך חופשה זוגית ורומנטית? רוצים לטייל סולו כדי לצבור חוויות? בכל אחד מהמקרים האלו אסור לשכוח לעשות עצירות בדרך לטיול. בין אם אתם יורדים דרומה לנופים המדבריים או עולים צפונה כדי להנות מנופי הגליל ורמת הגולן, עצירות בדרך הן דבר מחייב וחוויתי בפני עצמו. במאמר זה נפרט 3 רעיונות יצירתיים לעצירות מגניבות בדרך לטיול.

 

  1. פוד טראק על הדרך: הלהיט החדש בישראל

לאחרונה אנו עדים לתופעה מבורכת בה יותר ויותר אפשרויות מגניבות לעצור לאכול בדרך הולכות ונפתחות בפנינו. אחת מאפשרויות אלו הינה פוד טראק: בעברית, משאית מזון. מדובר לרוב בקרוון או טנדר מתנייד שנמצא בצמתים שונות או בנקודות נוף מעניינות לאורך הדרכים. פוד טראק יכול לספק מגוון רחב של מאכלים: החל מקפה שחור לריענון ועד עוגות וסנדוויצ'ים. אין ספק שפוד טראק הינו הלהיט החדש בישראל ומדובר ברעיון יצירתי לעצירה מגניבה בדרך לטיול.

 

  1. יקב מסעיר: עצירה נעימה וטעימה

ישראל ידועה ביקבים המעולים שלה ולכן מומלץ בכל נסיעה לטיול לעצור בלפחות אחד מהיקבים הללו. מדובר ביקבי בוטיק או יקבים ביתיים שמציעים לרוב אפשרויות לטעום יין מסוג מסוים או ממספר סוגים. לרוב ביקבים מוגשים גם שוקולדים בייצור ביתי או פלטת גבינות לריענון והוספה על טעם היין. חוויה ביקב יכולה להיות סערת טעמים מרגשת ועל כן מומלץ לבצע ביקב עצירה. תוכלו לבדוק לגבי יקבים שפתוחים בשבת אם אתם מסיימים את הטיול בשבת ורוצים להתרענן בדרך הביתה.

 

  1. תצפיות נוף מיוחדות וסודיות: העצירה שכל אחד חייב לעשות

אם חוזרים מטיול או נוסעים לטיול אין סיבה לנסוע ברציפות כל הדרך. מומלץ לבצע לפחות עצירה אחת בתצפית נוף מיוחדת וסודית, ולא חסרות כאלו בכל המדינה שלנו. ישנם מעיינות רבים שאפשר לעצור בהם לפק"ל קפה או לשכשוך. בנוסף אפשר לעצור בנקודת תצפית ממנה נפרש הנוף לאורכו ולרוחבו. בין אם מדובר בטיול בצפון או בדרום, לא חסרות תצפיות נוף לעצור בהן ולהנות מהחוויה הרגועה שהן יכולות להשרות בנו.

 

שילוב אטרקציות בעצירות, האם זה אפשרי?

אם אתם רוצים לשלב אטרקציות בעצירות או להנות מכמה עצירות וכמה מקומות בטיול הדבר בהחלט אפשרי על ידי תכנון זמן נכון ותכנון מסלול מקדים. תוכלו לעצור בתחילת הדרך ביקב, לאחר מכן להמשיך לתצפית נוף ולבסוף לסיים בפוד טראק. לאחר מכן תוכלו להמשיך לטיול עצמו או להסתפק בעצירות אלו כטיול.

 

לסיכום

בדרך לטיול לא חייבים לנסוע דוך, אפשר לבצע עצירות מהנות וחווייתיות. אחת מהאופציות לבצע עצירה היא בקרבת פוד טארק שנמצא באחת הצמתים או באחת מתצפיות הנוף. גם יקב הינו אופציה טובה לעצירה בדרך כדי ללגום מעט יין ולאכול גבינות טעימות.

טבע

 

כתבות נוספות
שאולי תאהבו