שבטים בווייטנאם

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!

בווייטנאם תמצאו את הנופים הקסומים ביותר, שבדרום מזרח אסיה המרהיבה. מעבר לנופים הרריים ומישורים שנראים כאילו נלקחו ישירות מהסרטים, אפשר גם למצוא שבטים בווייטנאם. ווייטנאם היא מדינה ייחודית ביופייה, בואו נדבר עליה.

ווייטנאם היא אחת המדינות המגוונות ביותר בבחינה השבטית והאתנית. אין ספק כי מדובר במדינה מאוד צבעונית, המונה אוכלוסיות מאוד מגוונות, ייחודיות ושונות האחת מן השנייה. כשאתם מגיעים אל ווייטנאם, ההמלצה היא להסתייע במדריכי דרך מעולים, לא פחות ממעולים. היות ומדובר במדינה כה גדולה, שניתן למצוא בה המון אטרקציות תיירותיות, מאוד קל לפספס מוקדים תיירותיים חשובים. מה אסור לפספס בוויטנאם ובאילו שבטים הכי מומלץ לבקר?

 

טיול בווייטנאם מצריך מדריך טיולים מקצועי?

יש המון לראות ולהכיר, כך שבהחלט מומלץ להסתייע במישהו מקצועי. תוכלו גם להסתייע במדריכי טיולים כתובים, באפליקציות תיירותיות ועוד. העיקר? שלא תפספסו את השבטים היפים ביותר בווייטנאם, המסקרנים והצבעוניים!

אנחנו כאן כדי להמליץ, בואו נדבר על שבטים הנקראים שבטי המונג, שבטי טאי ועוד. מחפשים אחר המלצה עבור טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה היפהפייה? מדריך דרך מנוסה יציע לקחת אתכם לבקר בשבטים השונים ולהיווכח לסגנון חייהם, כי יש דברים שלא מפספסים.

שבט

 

החיים המערביים אל מול שבטים בווייטנאם

אנו רגילים לסגנון חיים מאוד מסוים, סגנון החיים המערבי. כשאנו נחשפים לפתע לשבטים אתניים עם מסורות עתיקות, מנהגים שונים וטקסים צבעוניים, אנו תמיד נהיה מופתעים מכמה שנהיה מרותקים. מדובר במזחה יוצא דופן, המספק לנו הצצה אל גנון חיים אשר כמעט ונכחד מהעולם.

סגנון חייהם של השבטים בווייטנאם נשמר בקפדנות רבה, אך במהלך השנים חלה התערבבות מסוימת בין בשטים. אם בעבר כל שבט ושבט שמר על סגנון חייו הקפדני, על טקסיו ועל מנהגיו, הרי שכיום ניתן למצוא שבטים המורכבים מסגנונות מעורבבים.

 

השבטים בווייטנאם מקבלים פנים תיירותיות?

עם השנים, השבטים גם נפגשו עם יותר ויותר תיירים, מה שגרם להם (לשבטים) להבין שהם תופעה ייחודית. יחד עם כך שהתיירות מעודדת את קיום השבטים (על ידי תמיכה כספית-תיירותית), יש להבין גם כי החשיפה לעולם המערבי גורמת עם השנים לשבטים אלו לאפקטים פחות חיוביים (כמו מסחור סגנון חייהם).

אם עברה תקופה ארוכה מאז שיצאתם אל טיול מאורגן לקמבודיה או ווייטנאם, אנחנו בהחלט ממליצים עוד היום לברר לגבי דילים לווייטנאם ולבקר במדינה המדהימה הזו. הרי, בשורה התחתונה, בארץ אנחנו עסוקים בלא מעט טרדות, כמו למשל תחזוקה כללית של הבית. אנחנו חיים בעולם המערבי, והביקור בשבטים הווייטנאמיים בהחלט יכול להקנות לנו פרספקטיבה שונה! במהלך השנה אנחנו מנקים את הבית, מבצעים איטום גגות ואיתור נזילות, דואגים לילדינו ועסוקים עד מעל הראש. לפחות פעם בשנה, מומלץ להגיע אל מדינות מרוחקות, כמו ווייטנאם. אין ספק, אתם תחזרו אנשים שונים! מומלץ מאוד.

כתבות נוספות
שאולי תאהבו