פרחים ובלונים – כך תתכנן הצעת נישואין מרגשת!

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!

הצעת נישואין היא אירוע מיוחד ובדרך כלל זיכרון משמעותי ותחנה חשובה במסע הזוגי המשותף. עבור מי שמתכנן הצעה שתהיה ראויה לאינסטגרם וגם עבור מי שמעוניין ברגע אינטימי אישי – אלה הנושאים שכדאי לקחת בחשבון בעת תכנון הצעת נישואין מרגשת, שתהפוך לרגע בלתי נשכח

 

בלונים בעיצוב אישי

מגוון האפשרויות שמציעים בלונים בכל הארץ וכמובן שגם בלונים באשדוד התרבו במהלך השנים האחרונות. כיום ניתן להזמין בלונים מיוחדים בעיצוב אישי או להיעזר בשירותים מקצועיים של אמן בלונים לטובת יצירה יוצאת דופן שתעביר את המסר, תסייע ביצירת אווירה רומנטית וגם תהיה אישית ומותאמת לכם בדיוק – החל מבלונים בצורת לב ובצבעים מטאליים, עבור בבלונים בהדפסה אישית של תמונה או של טקסט ובבלוני אותיות ענקיים, וכלה בסידור בלונים ייחודי שיכול לכלול אפילו דמויות מבלון של הזוג המאושר.

בלונים בעיצוב אישי

קסם הפרחים

השילוב של ניחוח הפרחים, הצבעוניות המגוונת ויופיים הטבעי, הופך אותם לחלק בלתי נפרד מהשלבים ליצירת אווירה רומנטית. הצבעים, הכמות וסידור הפרחים – הכל צריך להיות מותאם גם לאווירה שברצונכם לייצר וגם להעדפות האישיות של מקבל/ת ההצעה. אתם ודאי יודעים האם בת הזוג שלכם תעדיף זר צבעונים צנוע או המוני ורדים בשלל גוונים, האם בן הזוג שלכם ישמח יותר לקבל הצעה מרגשת על רקע חמניות, או שמדובר במי שיאהבו שלל עציצים של צמחי תבלין פורחים, מפיצים ניחוחות מרעננים.

 

לוקיישן מושלם

גם הלוקיישן המושלם חייב להיות מותאם באופן אישי לאישיות ולהעדפות של בני הזוג. אם אתם מעוניינים בהצעת נישואין אינטימית, תוכלו לבחור מיקום מבודד בטבע, הצעה בחדר מלון או בצימר או אפילו הצעה זוגית שקטה בבית. מאידך, אם אתם מתכוונים לשתף באירוע גם חברים ובני משפחה, חשוב לוודא שאתם בוחרים לוקיישן נגיש עבור כל המוזמנים, כי אין טעם להזמין דודה שמרותקת לכיסא גלגלים להצעת נישואין על חוף הים. עבור רוב האנשים יש חשיבות לנוחות ההגעה ולאפשרויות החניה במקום.

 

כל מה שצריך להכין

  • מכשירים לתיעוד הרגע המיוחד וצלמים שיפעילו אותם.
  • כל מה שנדרש מבחינת אווירה – בלונים, פרחים, נרות, מוזיקה ועוד.
  • אם בחרתם להציע באזור ציבורי או תחת כיפת השמיים, חשוב להכין גם תוכנית מגירה למקרה של אי נגישות או שינוי במזג האוויר.
  • חישבו גם על הרגע שאחרי, ודאגו שיהיו בסביבה מים לשתייה, משהו מתוק לאכול וכמובן, חיבור אינטרנט מצוין.

 

כל מה שחשוב לזכור

הדבר החשוב ביותר לזכור הוא שאין נוסחה להצעת נישואין מושלמת, וכל עוד לקחתם בחשבון את ההעדפות והרצונות של מקבל או מקבלת ההצעה והתאמתם את ההצעה לאופי ולסגנון שלהם, סביר להניח שהרגש והכוונה יעברו גם הם במהלך ההצעה. בנוסף, חשוב לוודא שגם בן או בת הזוג וגם אתם נהנים מהחוויה לכל אורכה.

 

לסיכום

הכנה טובה יכולה להפוך הצעת נישואין לאירוע קסום ולרגע בלתי נשכח. בחרו את הפרחים המתאימים ואת הבלונים המושלמים לאווירה שברצונכם ליצור, אבל אל תשכחו שהכוונה לחלוק חיים משותפים היא העיקר ברגע הזה.

פרחים ובלונים

כתבות נוספות
שאולי תאהבו