גרילי פחם סידרת Weber Original

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!

מנגל פחמים הוא אחד המכשירים הנפוצים בישראל לצלייה של בשר, דגים ועוף. כמעט ואין יום עצמאות שלא מככבים בו מנגל ומכשיר נפנוף כזה או אחר. בדרך כלל גרילי הפחמים שבהם משתמשים לצורך חגיגות מנגל הם פשוטים מאוד, אבל חברת וובר הוציאה את סדרת גרילי הפחמים שלה בכדי להעלות את הרמה בשוק ולאפשר לכם חוויה איכותית יותר.

 

קצת על חברת וובר

חברת וובר מייצרת גרילי גז ופחם מהאיכות הגבוהה ביותר. שילוב של חומרים איכותיים, עיצוב פונקציונלי, נראות מהממת ומחירים משתלמים, הופכים אותה לאחת מהחברות המוכרות ביותר בשוק זה. חברת וובר השיקה סדרה של גרילי פחם מסורתיים, שבהם תמצאו גרילי פחם ברמה הגבוהה ביותר. בפסקאות שלפניכם נסקור בקצרה את הסדרה הזאת ואת האיכויות שהיא מציעה למשתמש חובב הבישול.

 

שימוש נכון בפחמים בסדרת האוריגנל

בגרילי הפחם של חברת וובר תמצאו שורה של מערכות ומנגנונים, שמטרתם לעזור לכם לבשל  ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי חוויית בישול מהשורה הראשונה. אחת מהמערכות החשובות ביותר שתוכלו למצוא בסדרת האוריג'ינל של הגרילים של וובר, היא מערכת שמייתרת את הצורך לנפנף על המנגל. מערכת זאת עושה שימוש בזרימת האוויר הטבעית בכדי לגרום לפחמים לבעור לפי רצון המשתמש. מערכת זאת גם עוזרת בקביעת החום שבאמצעותו ניצלים חומרי הגלם.

 

חומרים מהשורה הראשונה ועיצוב ברמה גבוהה

החומרים שמהם עשויים הגרילים של חברת וובר הם חומרים מסוג א'. כל חלק וחלק בגריל נבחר על פי השימוש הטוב ביותר האפשרי בו. גוף הגריל עשוי מאמייל, חומר זה אוגר בתוכו את חום הפחמים בצורה הטובה ביותר ומשחרר אותו אל כיוון רשתות הצלייה. רשתות הצלייה של הגריל גם הן עשויות מחומרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. רשת הגריל עשויה מברזל יצוק, שהוא החומר הטוב ביותר לצליית בשר באמצעות אש.

 

אש, אוויר, עשן ופחם

הגרילים של וובר הם מהגרילים האיכותיים ביותר בשוק וזאת מכיוון שהם מעוצבים בכדי לעשות שימוש בכל האלמנטים שבבישול על גריל בצורה הטובה ביותר. מערכות הגריל גורמות לכך ששילוב של אש, אוויר, עשן ופחם מייצרים עבורכם את המנה המושלמת ואת חוויית הבישול שתמיד רציתם. בכל אחד מהגרילים של וובר הושקע עיצוב מוצר מטעם אנשי המקצוע הטובים בתחום, זאת בכדי להשתמש בכל האלמנטים של הבישול בקלות וביעילות.

 

גרילי הגז של וובר מסדרת האוריגנל – סיכום

גרילי פחם הם אמצעי בישול נפוץ מאוד בישראל ואין כמעט יום עצמאות שמרגיש שלם בלי מנגל ברמה גבוהה. לכן חברת וובר נכנסה לשוק גרילי הפחם והוציאה את סדרת האוריג'ינל שלה. בסדרה זאת תמצאו גרילי פחם ברמה הגבוהה ביותר, שמתאימים לשימוש בכל חצר או גינה. עיצוב איכותי, חווית משתמש נוחה ופשוטה וחומרים ברמה הגבוהה ביותר, הופכים את הגרילים של וובר לכאלה שכל אחד היה רוצה שהיו לו.

גרילי פחם סידרת Weber Original

כתבות נוספות
שאולי תאהבו