4 בילויים ספורטיביים שניתן לעשות בזמנכם הפנוי

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!

זמאס לכם מטיולים בקניונים ובמסעדות? מחפשים בילויים ספורטיביים ומאתגרים לכם לבד או עם הילדים? 4 בילויים ספורטיביים שניתן לעשות בזמנכם

הפנוי – בואו נתחיל.

 

הקדמה

ימי כיף ובילוי, לא חייבים להיות רק בקניונים ובמסעדות. תוכלו לנצל את הזמן הפנוי, לטיול ובילוי ספורטיבי זוגי או משפחתי עם הילדים. ריכזנו עבורכם מספר בילויים ספורטיביים שניתן לעשות בזמנכם הפנוי.

 

בילוי ספורטיבי – קיר טיפוס

קיר טיפוס הוא אחד מהבילויים המהנים ביותר. עולם הטיפוס נמצא בהתפתחות ומגיע ליותר ויותר אנשים המסגלים לעצמם את הבילוי בקיר הטיפוס מבילוי חד פעמי וזמני, לקבוע. קיר טיפוס אומנם נשמע כמו ספורט אתגרי, אשר מרתיע רבים, אך לאחר שמנסים, מגלים חוויה מלהיבה וממכרת, מלאת אדרנלין, המתאימה להן לבילוי זמן איכות זוגי והן לבילוי משפחתי עם הילדים.

מלבד הבילוי וההנאה, לטיפוס אין ספור יתרונות. טיפוס מסייע לגמישות וחיזוק השרירים בגוף, מסייע לשיפור הקואורדינציה, וכן מסייע לדחוף אנשים להגיע רחוק.

כיום, ניתן למצוא קיר טיפוס בתל אביב, בירושלים ובבאר שבע, כך שתוכלו ליהנות מבילוי ספורטיבי הקרוב לביתכם.

 

זמן על גלגלים – רכיבה על אופניים

אם אתם חובבי רכיבה, תוכלו לצאת לרכיבה על אופניים בשלל מסלולים הפזורים ברחבי הארץ. תוכלו לבחור במסלול רומנטי לאורך השקיעה או החוף, וליהנות מזמן איכות זוגי מקרב, או לבחור באחד ממסלולי הטבע המלאים צמחייה וליהנות ממסלולי רכיבה המותאמים לכל המשפחה.

ברחבי הארץ, תוכלו למצוא אין ספור מסלולי רכיבה, באורכים שונים ובדרגות קושי שונות, כך שתוכלו להתאים את המסלול למשתתפים בו.

לאחר המסלול, תוכלו לעצור לארוחת באחת המסעדות באזורכם, או ליהנות מפיקניק ובישול בטבע, על מנת לסגור את הבילוי הספורטיבי בצורה האולטימטיבית.

 

ספורט גם במים – קיאקים

עוד בילוי ספורטיבי מהנה הוא שייט בקיאקים. תוכלו ליהנות משייט קיאקים זוגי ורומנטי, שייט חברים מגבש ואחר, וכן משייט קיאקים משפחתי, שכן תוכלו למצוא מסלולים המתאימים לכל הגילאים. תוכלו לבחור במסלול רגוע ומגבש וליהנות מהטבע, במסלול אתגרי מלא אדרנלין או במסלול בטוח יותר, באם יש לכם ילדים קטנים.

בצפון, תוכלו למצוא מסלולי קיאקים לפי בחירתכם. כמו כן, תוכלו לשלב את הבילוי עם מסלולי הליכה, אומגה או קמפינג בצפון.

 

קצת צבע – פיינטבול

פיינטבול הוא בילוי ספורטיבי המתאים לכל המשפחה. הפיינטבול הוא משחק אקשן, ספורטיבי, אתגרי, המהווה פעילות גיבוש מהנה הן לקבוצת חברים והן למשפחה עם ילדים. במשחק מתחלקים ל – 2 קבוצות, אשר נלחמות זו בזו במטרה להשיג את הדגל. המלחמה כוללת ריצות וכדורי צבע, ומסלול המדמה אזור מלחמה, ומהווה פעילות מיוחדת ושונה לבילוי ספורטיבי בזמן הפנוי.

 

איש מטפס

כתבות נוספות
שאולי תאהבו