העיר העתיקה באר שבע - פסטיבל היין

פסטיבל היין

פסטיבל היין המסורתי  – salute 2013, במתחם הקטר החדש העיר העתיקה, באר שבע. בימים רביעי וחמישי, כ"ב – כ"ג אלול  תשע"ג  | 28-29.08.13 | 19:00 – 23:00
טעימות מהיקבים המובילים בישראל באווירה המיוחדת של מתחם הקטר החדש הפותח את שעריו לראשונה, מכירת כרטיסים בקופות במהלך ערבי הפסטיבל בסך : 50 ₪
המחיר כולל כוס יין, טעימות, מופעים אמנותיים איכותיים וייחודים.

טעימות של יינות מרתקים, חדשים ונדירים, הופעות ישראליות : האמן איתי פרל במופע מחווה לליאונרד כהן , אבי סינגולדה וחברים במפגן מוסקלי ייחודי ואיכותי , "פלמנקו ארטה" ואמיר פינטו במופע לטיני מיוחד - כל אלה ועוד במסגרת פסטיבל היין , שיתקיים בימים רביעי וחמישי 28-29.08.13, משעה 19:00 , במתחם הקטר החדש בעיר העתיקה של באר שבע. ב-2013 זה כבר די ברור שחלפו הימים בהם עם ישראל הסתפק ביינות הפטישים לקידוש והבדלה. 

הפריחה של יקבי הבוטיק, זכייתם של מותגים ישראליים בתחרויות עולמיות, הפופולריות של סיורים מודרכים ביקבים והופעתם של ברי יין ברחבי הארץ, שמים את ישראל על דרך היין ו מסורת נעימה זו, אינה פוסחת גם על העיר באר שבע. 

השנה זה קורה לראשונה במתחם הקטר החדש בהובלת עיריית באר שבע ובהפקת אגף האירועים העירוני בחברת - פסטיבל היין המסורתי salute 2013  מציג שפע של פעילויות , יקבים , דוכני גבינות, שמני זית ושוקולד שיוצבו לאורך מתחם הקטר החדש. 

מבקרי הפסטיבל יוכלו ליהנות מברי יין בקונספטים שונים, לטעום זנים ממגוון חלקות וכרמים של יקב רמת הגולן, להפוך לטועמי יינות - לטעום ולהביע דעה על יינות טרם צאתם לשוק, על יינות חדשים, מתיישנים ונדירים - כל אורח יוכל לבחור את סגנון הטעימה וסוג היין שיציף את לשונו בטעמים משכרים, להביט אל הים ולשחזר את חווית הטיול לטוסקנה באווירה המיוחדת שמציע מתחם הקטר החדש.

ואי אפשר ללגום יין בלי קצת תרבות. 

באירוע יתקיימו הופעות ייחודיות ואיכותיות , בערב הפתיחה (רביעי 28.08.13 )  יעלה הזמר והיוצר המוכשר -  איתי פרל במופע מחווה מרגש לליאונרד כהן. מיד אחריו – אבי  סינגולדה  " סינגולדה וחברים". סינגולדה, יגיע במיוחד אל פסטיבל היין כדי לפרוט על מיתרי הגיטרה , כמו שרק הוא יודע , במפגן מוסיקלי איכותי וייחודי .
בערב הפסטיבל השני (חמישי 29.08.13 ) תופיע הזמרת אורין עם יצירה מקורית, חשופה ובועטת.  
יוצג מופע פלמנקו של "פלמנקו ארטה" ולסיום -אמיר פינטו ולהקתו במופע לטיני – קובאני מיוחד
במהלכו יבוצעו שירים בעברית ובספרדית, גרסאות כיסוי לשירים ידועים ואהובים בקצב לטיני מחשמל. 

פסטיבל היין – salute 2013  , מתחם הקטר , העיר העתיקה , באר שבע , 28-29/08.13 .

הכניסה לאירועי היין כרוכה בתשלום כניסה בסך 50 ₪ 

כרטיסים ניתן לרכוש בערבי החגיגות , בקופות. 

לפרטים נוספים : 08-6290080 | 053-6234424