העיר העתיקה באר שבע - סוכני תיירות
  סוכני תיירות הצטרפו לאוהדי העיר באר שבע

כ-150 סוכני תיירות פנים ונכנסת, יועצי ומשווקי תיירות הגיעו ביום ב׳ 27.10 לכנס ראשון מסוגו ביוזמת עיריית באר שבע באמצעות-מינהלת העיר העתיקה והתיירות בבאר שבע ובשיתוף פארק קרסו למדע.הכנס כלל סיור טעימות מאתרי התרבות והתיירות שנפתחו ועתידים להיפתח בעיר העתיקה.


בשנים האחרונות השקיעה עיריית באר שבע בשיתוף משרדי ממשלה ושותפים רבים כ-250 מיליון ₪ בהתחדשות עירונית בעיר העתיקה, בתשתיות, מרכזי תרבות, בילוי ותיירות שבאו לידי ביטוי בחוה"מ סוכות בו פקדו את אתרי העיר המתחדשת כ-45,000 מבקרים.
הסיור כלל מפגש בפארק נחל באר שבע, טיול רכוב ומודרך בסמטאות העיר העתיקה הקסומה, היכרות עם מרכז המבקרים הבינלאומי באר אברהם ועם מתחם הקטר 70414 המחודש.
הסוכנים סיימו את הסיור בפארק קרסו למדע - מוזיאון המדע האינטראקטיבי, שם פגשו את ראש העיר שהציג את החזון התיירותי של באר שבע .


"באר שבע על מפת התיירות!  חזון, יוזמה ותשוקה זה כל מה שצריך כדי להביא תיירים לעיר כי סיפור מעניין כבר יש לנו רק צריך לדעת לספר את סיפורה של העיר בה נחתם חוזה השלום הראשון ובה נולדו הדתות המונותיאיסטיות" אמר דנילוביץ בכנס. רבים מהסוכנים הביעו התלהבות רבה והודיעו כי הופתעו לגלות שלעיר יש מוצר תיירותי מרשים והם מתכוונים לשלבה מעתה במסלולי הטיולים שלהם.